Ballina Autorët Postime nga admin

admin

11 POSTIME 0 KOMENTET

Nusja e nervozuar goditi të ftuarin, që e detyroi të përulej...

video
Gjatë një ceremonie martesore në Kinë, një i ftuar ia ka shtyrë nuses kokën, në mënyrë që ajo të përulej para vjehrrës. E nervozuar, ajo...

Shpend Ahmeti do që të rikthehet kinemaja te ish-Shtëpia e Armatës

Ministri i Administratës Publike, Mahir Yagcilar, sot priti në takim kryetarin e Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ku diskutuan rreth vazhdimit të bashkëpunimit ndërmjet...

Kurthi prindëror: A mund të jesh shkrimtar i mirë dhe një...

Doris Lessing u nda dhe la fëmijët e saj për të shkruar. Shtatëdhjetepesë vjet më vonë, Lara Feigel analizon ambivalencën amnore të autores dhe...

Samsung prezanton Galaxy S9 me një kamerë të fuqishme

Samsung në Kongresin ‘Mobile World 2018’ publikoi telefonin e radhës Galaxy S9, kompania që pretendon se bashkë me Galaxy S9+, janë telefonat e mençur...

Vetura ra nga dhjetë metra lartësi, shoferi shpëtoi pa lëndime serioze...

Shoferi shpëtoi pa ndonjë lëndim serioz, pasi humbi kontrollin mbi veturë dhe ra nga dhjetë metra lartësi, në një zonë periferike në Portland të...

Respektimi i vakteve ushqimore është i domosdoshëm për një jetë të...

Çrregullimi i vakteve, shpie në tronditjen e ritmeve fiziologjike të jetës, në çrregullimin e mekanizmave drejtues nervor e hormonal dhe të proceseve të ndërlikuara...

Nuk ndalet Drake, për javën e pestë rresht në krye të...

Hip hop superylli botëror, Drake, ka vazhduar me kryesimin në Billboard Hot 100. Kënga e albumit “Scary Hours” është në vendin e parë për të...

Infantino së shpejti do të vizitojë Shqipërinë

Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, së shpejti do të vizitojë Shqipërinë. Gjatë takimit të sotëm në Bratisllavë, gjatë punimeve të Kongresit të UEFA-s, kreu i...

Suedia ndihmon Kosovën me 3 milionë euro për tatimin në tokë.

Ministri i Financave Bedri Hamza dhe i ngarkuari me punë e ambasadorit të Suedisë në Kosovë, Andres Ëolltermbahet, kanë nënshkruar një marrëveshjen për projektin...

Krasniqi: Asociacioni i komunave serbe i ngjashëm me “Republikën serbe” në...

Ish-kryeparlamentari Jakup Krasniqi ka reaguar të martën rreth paralajmërimit se Prishtina dhe Beogradi sot në Bruksel do të bisedojnë për çështjen e Asociacionit të...
0FansaPëlqeje
1,064NdjekësitNdjek
8,356AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS