Ballina Autorët Postime nga admin

admin

11 POSTIME 0 KOMENTET

Si e zhduku CIA ishullin e pasur me naftë në Meksikë?

Ishulli Bermeja ndodhej, të paktën deri në vitin 1997 në Gjirin e Meksikës, 22 kilometra në veriperëndim të gadishullit Jukatan dhe 150 kilometra nga...
0FansaPëlqeje
1,064NdjekësitNdjek
8,356AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS