Ballina Autorët Postime nga merr lajm

merr lajm

12 POSTIME 0 KOMENTET

Danimarka mbështet planifikimin hapësinor në Kosovë

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit hapësinor, Albena Reshitaj, ka pritur sot në një takim udhëheqësin e Departamentit të tregtisë në ambasadën rajonale të Danimarkës...

Dialogu Kosovë-Serbi vazhdon muajin e ardhshëm

Zëdhënësja e Bashkimit Evropian, Maja Kocijançiq përmes një deklaratë të lëshuar ka thënë se gjatë këtyre ditëve dialogu në mes Kosovës dhe Serbisë u...
0FansaPëlqeje
1,064NdjekësitNdjek
8,356AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITOR PICKS